• Email: info@mersutekstil.com.tr

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1997 yılından itibaren hızla büyüyen ve büyümeye de devam eden Mersu Tekstil Lüleburgaz Evrensekiz beldesinde 50 dönüm arazi ve 10.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde kurulu tesisinde üretim yapmaktadır.
Mersu Tekstil, 20 seneyi aşkın bir süredir modern makine ve ekipmanlarla yüksek kalitede müşterilerine hizmet vermekte ve tekstil, bobin boyama konusunda uzmanlaşmıştır.
Ürünlerinin kalite standardı, sürekli yenilenen teknolojisi ve yönetimde yenilikçi uygulamaları ile faaliyetini sürdüren firmamız, zengin ürün ve renk çeşidini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
Mersu Tekstil sektöre kartelasında bulunan 400 renkle hizmet vermektedir. 20/1 karde iplik cinsinde 400 rengi stoklu bulundurarak sektöre hızlı hizmet vermeyi hedefleyen Mersu Tekstil her zaman müşteri memnuniyetine odaklanarak çalışmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz:

Mersu Tekstil 400 adet renkten oluşan stoklu kartelasıyla müşterilerine her daim hızlı servis sunmayı amaçlar. Yüksek kalitede ürün ve son teknolojiyle donatılmış üretim tesisiyle müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmaktadır.

Vizyonumuz:

Mersu Tekstil’ in kendi alanında ulusal/uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında çalışmalar yapmak ve sıfır salınım (ZDHC/DETOX) konusunda da çevreyi daha da bilinçlendirmektir.